Veel beloven, niets waarmaken

Veel beloven, niets waarmaken

Webshop vermeldt artikelen "op voorraad". Was maar goed dat ik eerst ff gemaild had. Niet op voorraad dus. Munitie (voor lucht) haal ik zelf af: als PostNL het een keer laat vallen kan ik een deel weggooien. Stel dat ik niet eerst gemaild had, was ik voor de kat z'n viool van Zeist naar Den Haag gereisd. Op mijn opmerking hierover geen reactie meer, nogal onbeschoft dus.
Stel dat ik meteen via Internet had besteld. Wie weet hoe lang mijn geld dan vast zou staan en wie weet of ze uberhaupt zullen leveren.

Zwakke punten
Webshop vermeldt artikelen "op voorraad", ook als ze er niet zijn.

Bezoek Noordhaghe Reviews over Noordhaghe

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over Noordhaghe
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden