Gezellig en veilig

Gezellig en veilig

SV Gradatim is een gezellige vereniging met en goede sfeer. Het heeft een KNSA Kroon Certificering en dat merk je meten. Ze hebben alles perfect voor elkaar. De gediplomeerde trainers geven uitstekend les en zijn altijd bereikbaar voor additionele hulp indien gewenst. Het veiligheidsprotocol is zeer goed en uitgebreid. Er is veel kennis aanwezig bij de trainers en het bestuur.

Sterke punten
Organisatie
Gezelligheid
Professionaliteit
Kennis
Veiligheidsprotocol
Alle disciplines kunnen geschoten worden

Zwakke punten
niet ontdekt

Bezoek S.V. Gradatim Reviews over S.V. Gradatim

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over S.V. Gradatim
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden