dé vereniging voor dynamische disciplines buiten normaal schieten

dé vereniging voor dynamische disciplines buiten normaal schieten

Deze vereniging heeft een zeer actieve groep dynamische schutters. Voor NPSA leden zijn er de zondagen leuke, leerzame en uitdagende trainingen. Ook worden dit jaar zelfs twee klasseringswedstrijden georganiseerd. Materialen zijn top, meerdere topschutters bezoeken en geven de trainingen. Verder zijn veel RO's die je landelijk veel tegenkomt regelmatig aanwezig.

Sterke punten
actief, voorzien van veeel materiaal als schermen, steeltargets, drop-turners, modulaires etc.
Gezellig maar ook prestatiegericht, hoog niveau

Bezoek SV t Fort Reviews over SV t Fort

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over SV t Fort
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden