Top vereniging!

Top vereniging!

Deze kleine gezellige vereniging is gewoonweg top. Veel aandacht voor haar leden, leuk activiteiten door het jaar heen, uitstekende trainers die je ècht iets leren èn de gezelligste kantine van noord Nederland. De vereniging heeft een grote diversiteit aan leden, van jong tot oud, mannen en vrouwen ook het saamhorigheidsgevoel is er groot. Een actieve, goed georganiseerde vereniging met als enige nadeel dat er alleen 12 meter banen zijn.

Sterke punten
Uitstekende, serieuze trainers en erg sociale leden die er voor elkaar zijn als dat nodig is.

Zwakke punten
Er is alleen mogelijkheid om op 10 en 12 meter te schieten.

Bezoek SSV Filadelfia Reviews over SSV Filadelfia

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over SSV Filadelfia
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden