Incompetent bestuur, slechte sfeer en wantrouwen

Incompetent bestuur, slechte sfeer en wantrouwen

Grote leden leegloop bij Hubertus. Kennis en kunde is verdwenen bij Hubertus. Een onderlinge sfeer van vertrouwen en gezelligheid is volledig verdwenen. Er is weinig kennis bij het bestuur dat zich volledig verheven voelt. Het bestuur gedraagt zich afzijdig ten opzichte van de overige leden.

Het aantal leden dat Hubertus benoemt is 2 keer zo groot als echte aantal leden. Volgens mij om de teruggang te verbergen. Typisch gedrag bestuur SSV St. Hubertus. Eigen mening en dulden geen commentaar of andere meningen.

Sterke punten
Mooi gebouw

Zwakke punten
Incompetent en onbehoorlijk bestuur, slechte sfeer en wantrouwen

Bezoek SSV St Hubertus Reviews over SSV St Hubertus

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over SSV St Hubertus
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden